RAZOR w Polsce

Od 2011 roku obecny w Polsce. Od 2013 roku dystrybuowany przez firmę Scood Sp. z o.o. W tym czasie produkty sygnowane marką Razor  trafiły do ponad 90 000 polskich domów i cały czas cieszą ich mieszkańców. Niezawodność i niezwykła trwałość to podstawowe cechy hulajnóg Razor.

Marka RAZOR

Rok 2000 miał być początkiem zupełnie nowego świata. I tak się stało przynajmniej w jednej dziedzinie. W USA firma Razor rozpoczęła produkcję hulajnóg. Oczywiście, pojazdy na dwóch (lub więcej) kółkach istniały już wcześniej, jednak na początku XXI wieku mało kto o nich pamiętał.

 

Zespół inżynierów i konstruktorów powołany przez Razora postanowił stworzyć hulajnogi praktycznie od nowa. Zaprojektowano specjalną metalową konstrukcję, dodano dedykowane do nie kółka, kierownicę w kształcie T i co najważniejsze – dodano opatentowany system składnia. Tak powstała pierwsza kultowa hulajnoga model A (5 milionów hulajnóg sprzedanych w zaledwie 6 miesięcy). Przez lata powstały jej kolejne wersje: A2, A3, A4, A5 Lux, A5, A5 Air.

 

W 2003 roku Razor jako jedna z pierwszych firm na świecie stworzyła hulajnogę elektryczną. Do dziś przoduje w produkcje super trwałych hulajnóg elektrycznych. Oprócz znanych E100, E200, E300 i ich komfortowych wersji z siodełkiem (E200s, E300s) obecnie w sprzedaży są E Prime, E Prime Air – lekkie elektryczne hulajnogi, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie, jak ich „analogowe” pierwowzory.

W 2010 roku Razor świętował 10-lecie firmy kolejnym wzrostem sprzedaży. 35 mln sprzedanych hulajnóg! W Ameryce nie mówi się: „jeżdżę na hulajnodze”, używa się zwrotu: „jeżdżę na Razorze”!

 

W 2011 do Polski przyjechały pierwsze hulajnogi Razora. Od 2013 roku ich oficjalnym dystrybutorem jest firma Scood Sp. z o.o. Dziś produkty Razora (bo sprzedajemy nie tylko hulajnogi ale też inne sprzęty do jeżdżenia i zabawy) trafiły do niemal 90 tysięcy polskich domów.

 

Skąd wiemy, że sprzęty od Razor nadal są w polskich domach? Dewizą Razora jest: „nieważne jak jeździsz, ważne jak się czujesz podczas jazdy”. A dobrze się czuć można tylko używają sprzętu najwyższej jakości. Niezawodność i niezwykła trwałość to podstawowe cechy hulajnóg Razor. Większość z nich jest niemal niezniszczalna.

 

Firma Razor przykłada wielką wagę do materiałów, z których wykonane są produkowane przez nich hulajnogi. Akceptowane są tylko te najwyższej jakości. Jeśli do tego dodamy najlepszych projektantów i użytkowników z całego świata, którzy wciąż testują stare i nowe modele – od razu wiadomo, dlaczego Razor cieszy się olbrzymią popularnością wśród profesjonalistów.

 

podstawowe grupy produktów

Hulajnogi Klasyczne

Klasyczne to one wszystko zapoczątkowały. Dobre dla każdego, do skakania, do nauki jazdy czy do jazdy po mieście. Innowacyjny design, solidne wykonanie, ciekawe rozwiązania technologiczne.

Hulajnogi Kixi Junior

Razor to nie tylko „zabawki” dla starszych dzieci. Firma może się też pochwalić serią sprzętu przygotowanego dla najmłodszych entuzjastów jazdy na hulajnogach. Teraz również maluchy będą mogły ćwiczyć koordynację ruchowa na specjalnie dla nich przygotowanych hulajnogach. Nasze hasło to uczyć bawiąc.

Pojazdy Ride-ons

Ride-On oznacza radykalną zmianę sposobu jazdy. Dzięki nim odkryjesz nowe wrażenia. Pojazdy przeznaczone są do bardzo szybkiego driftu. Te cudowne trzykołowe maszyny to zabawa bez granic. Z łatwością nauczysz się nowych sztuczek. Zabij nudę z pojazdami Ride-On!

Hulajnogi i pojazdy elektryczne

Niech moc będzie z wami! Elektrycznie zasilane hulajnogi to przyszłość miejskiej komunikacji. Bez najmniejszego wysiłku wyprzedzicie wszystkich pieszych i rowerzystów, a dotarcie do biura lub szkoły stanie się dziecinnie proste. Produkowane przez nas elektryczne hulajnogi są przyjazne środowisku. Dodatkowo dają ogromną frajdę i zapewniają niezapomniane wrażenia.

Hulajnogi wyczynowe

Hulajnogi Pro używane przez drużynę Razora, służą do wykonywania efektownych trików. Ich cechą szczególną jest bardzo lekka, wykonana z niezwykle trwałego aluminium, konstrukcja. Jednoelementowy nieskładany podest i mocna kierownica pozwalają na ćwiczenie nawet wyjątkowo trudnych technicznie trików. Tylko dla odważnych!

Deskorolki Ripstick

Pląsaj i jedź! Nie ma nic lepszego niż uczucie, którego doświadczasz na tym sprzęcie. To jak płynięcie z prądem fali albo szusowanie na śniegu, ale tu jedziesz po suchej drodze! Przechylony podest i innowacyjne koła o skrętności 360 stopni to sekret szalonej jazdy!

Gwarancja i części

Wszystkie oferowane przez razor produkty Razor objęte są gwarancją. Mają dokładnie opisane części i elementy z których są zbudowane. Pełna dostępność części i akcesoriów to dla nas standard.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.