RAZOR w Polsce

Od 2011 roku obecny w Polsce. Od 2013 roku dystrybuowany przez firmę Scood Sp. zo.o. Przez te kilka lat produkty naszej firmy trafiły do ponad 15 000 polskich domów i cieszą ich mieszkańców. Niezawodność i niezwykła trwałość to podstawowe cechy hulajnóg Razor.

Marka RAZOR

Firma Razor powstała w 2000 roku w Kalifornii. Ich dewizą jest: „nieważne jak jeździsz, ważne jak się czujesz podczas jazdy”. Już w pierwszych latach istnienia firma wyprodukowała kultową do dziś hulajnogę model A. Dziś dostępne są różne typy tego modelu: A, A2, A3, A4, A5 Lux.

Firma Razor przykłada wielką wagę do materiałów, z których wykonane są produkowane przez nich hulajnogi. Akceptowane są tylko te najwyższej jakości. Jeśli do tego dodamy najlepszych projektantów i użytkowników z całego świata, którzy wciąż testują stare i nowe modele – od razu wiadomo, dlaczego Razor cieszy się olbrzymią popularnością wśród profesjonalistów.

Oto Razor – ikona i innowator w branży hulajnogowej. Przesuwa granice i znosi bariery. Hulajnogi projektuje do zabawy i wykonuje solidnie aby sprostać każdej przygodzie. Pełen niespodzianek i zawsze gotowy do akcji.
Jazda na Razorze to symbol wolności i zabawy. Bo Razor to synonim miłości do jazdy.

podstawowe grupy produktów

Hulajnogi Klasyczne

Klasyczne to one wszystko zapoczątkowały. Dobre dla każdego, do skakania, do nauki jazdy czy do jazdy po mieście. Innowacyjny design, solidne wykonanie, ciekawe rozwiązania technologiczne.

Hulajnogi Kixi Junior

Razor to nie tylko „zabawki” dla starszych dzieci. Firma może się też pochwalić serią sprzętu przygotowanego dla najmłodszych entuzjastów jazdy na hulajnogach. Teraz również maluchy będą mogły ćwiczyć koordynację ruchowa na specjalnie dla nich przygotowanych hulajnogach. Nasze hasło to uczyć bawiąc.

Pojazdy Ride-ons

Ride-On oznacza radykalną zmianę sposobu jazdy. Dzięki nim odkryjesz nowe wrażenia. Pojazdy przeznaczone są do bardzo szybkiego driftu. Te cudowne trzykołowe maszyny to zabawa bez granic. Z łatwością nauczysz się nowych sztuczek. Zabij nudę z pojazdami Ride-On!

Hulajnogi i pojazdy elektryczne

Niech moc będzie z wami! Elektrycznie zasilane hulajnogi to przyszłość miejskiej komunikacji. Bez najmniejszego wysiłku wyprzedzicie wszystkich pieszych i rowerzystów, a dotarcie do biura lub szkoły stanie się dziecinnie proste. Produkowane przez nas elektryczne hulajnogi są przyjazne środowisku. Dodatkowo dają ogromną frajdę i zapewniają niezapomniane wrażenia.

Hulajnogi wyczynowe

Hulajnogi Pro używane przez drużynę Razora, służą do wykonywania efektownych trików. Ich cechą szczególną jest bardzo lekka, wykonana z niezwykle trwałego aluminium, konstrukcja. Jednoelementowy nieskładany podest i mocna kierownica pozwalają na ćwiczenie nawet wyjątkowo trudnych technicznie trików. Tylko dla odważnych!

Deskorolki Ripstick

Pląsaj i jedź! Nie ma nic lepszego niż uczucie, którego doświadczasz na tym sprzęcie. To jak płynięcie z prądem fali albo szusowanie na śniegu, ale tu jedziesz po suchej drodze! Przechylony podest i innowacyjne koła o skrętności 360 stopni to sekret szalonej jazdy!

Gwarancja i części

Wszystkie oferowane przez razor produkty Razor objęte są gwarancją. Mają dokładnie opisane części i elementy z których są zbudowane. Pełna dostępność części i akcesoriów to dla nas standard.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.